Donald Duck Şapkası - Bebek Elbiseleri - Bebek Giyim - Bebek Kıyafetleri

Donald Duck Şapkası

Yazar: Admin
11 Aralık 2016

Donald Duck Şapkası

Donald Duck Şapkası her yaş grubundaki çocukların, gönlü çocuk kalanların en çok sevdiği çizgi film kahramanlarından biridir Donald Duck. Denizci gömleği ve pantolonsuz ince bacakları ile kendince bir giyim tarzına sahip olan bu sevimli kahraman, sizin bebeğinizin de en sevdiklerinden, evinizin adeta hayali olarak yaşayan üyelerinde biri ise bu güzel şapka bizce tam size göre!

Güneş, güçlü bir D vitamini kaynağı olarak sağlık demektir. Bu nedenle çocuklarımızı güneşle mümkün olduğunda fazla buluşturuyor olmalıyız. Ancak, uzmanlar özellikle yaz aylarında ve de güneş ışınlarının dik geldiği öğle saatlerinde güneşin direkt etkilerine karşı şapka kullanılmasını şiddetle önermektedirler. Çocuklar rahatlarından ödün vermemek adına genelde şapka kullanmak istemezler. İşte bu noktada, bu eğlenceli, renkli ve son derece rahat şapka imdadınıza yetişecektir.

Minik evladınızın şıklığına şıklık katarken, onu güneşin yan etkilerinden koruyor olmanın da huzurunu yaşıyor olacaksınız. Kafayı güzelce çevreleyen ve kafa çapına göre ayarlanabilen yapısı ile bu güzel Donald Duck Şapkası, oyun oynayan, sağa sola koşturan çocuğunuzun başından düşmeyecek, keyifle oyununa devam etmesine imkan verecektir. Ayrıca, fileli arka kısmı, başın aşırı ısınmasını engelleyerek ferah ve sağlıklı bir çözüm teşkil edecektir.

Renkli, eğlenceli, güvenli ve sağlıklı güzel bir ürün olan bu bebek şapkaları bebeğinize, çocuğunuza ya da çok sevdiğiniz küçük bir yakınınıza güvenle alabilir, onun mutluluğu ile mutlu olmanın yolunu açabilirsiniz!

Benzer Konular

Yorumlar


  1. Selda dedi ki:

    vak vak vak Donald amca 🙂 şapkalar çok güzel. Admin fiyatları ne kadardır nereden bulabiliriz ?

Bebek Elbiseleri , Bebek Giyim , Bebek Kıyafetleri